Výhody tepelného čerpadla

  • Ušetříte až 80 % energie na topení.
  • Získáte ekologický zdroj vytápění.
  • Poradíme vám s výběrem čerpadla.

 

Naše společnost Vám nabízí tyto typy tepelných čerpadel, stačí si jen vybrat.

Odborné poradenství a cenová kalkulace zdarma

Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Kontaktní formulář | Přejít na kontakt | Reference

Prodej a montáž tepelných čerpadel

Tepelná čerpadla představují ekologický zdroj vytápění. Využívají totiž energii uloženou ve vzduchu, v zemi nebo ve vodě. Tepelné čerpadlo není pouze šetrné k životnímu prostředí, jeho provoz zároveň šetří vaše finance. Tepelná čerpadla totiž vynikají nízkými provozními náklady.
Prodej, montáž a kompletní realizace tepelných čerpadel provádíme pro novostavby, rekonstruované rodinné domy, bytové domy i komerční objekty. Dodáme vám špičková švédská tepelná čerpadla NIBE.

 

Země-voda

Tepelná čerpadla země-voda využívají energii ze země, kdy v nezámrzné hloubce nedochází k promrzání zeminy a prudkým výkyvům teplot. K provozu tepelných čerpadel země-voda je potřeba realizace hlubinných vrtů nebo instalace plošného zemního kolektoru.

 

 

 

Vzduch-voda

Tepelná čerpadla vzduch-voda čerpají energii z venkovního vzduchu. A to i při teplotách výrázně pod bodem mrazu. Výhodou tepelných čerpadel vzduch-voda je snadná realizace bez nutnosti hlubinných vrtů či plošných kolektorů. Venkovní jednotka tepelného čerpadla se instaluje samostatně vedle domu, případně na obvodovou zeď.

 

 

 

Ventilační TČ (Vzduch-vzduch)

Ventilační tepelná čerpadla neboli také tepelná čerpadla vzduch-vzduch využívají teplo z odpadního vzduchu, který při větrání odchází z domu. Tepelná energie z odpadního vzduchu slouží k ohřevu čerstvého vzduchu proudícího do domu zvenčí i k ohřevu vody.

 

 

Dodáme revoluční ovládání NIBE Uplink™ nebo MYUPLINK

Pro rychlé a efektivní ovládání tepelného čerpadla pomocí chytrého telefonu nebo tabletu vám dodáme nástroj umožňující sledování a změnu nastavení teplot odkudkoliv a zároveň poskytující správu více nemovitostí najednou.

 

 

 

 

 

Evropská značka kvality Q – správná volba pro vaší investici

Orientace na trhu s tepelnými čerpadly je díky obrovské nabídce mimořádně složitá. Bohužel zde existuje i velmi velké riziko, že při výběru narazíte na nekvalitní tepelné čerpadlo s vysokou spotřebou elektřiny, nebo na nesolidní dodavatele. Jediným spolehlivým vodítkem při výběru tepelného čerpadla, je přidělená Evropská značka kvality Q (Q LABEL).

 

Tepelná čerpadla NIBE tuto certifikaci splňují. Naše společnost získala certifikaci v roce 2016 – jsme certifikovaný dodavatel instalací tepelných čerpadel.

 

Poradíme s výběrem tepelného čerpadla

Získejte ekologické a energeticky efektivní vytápění s nízkými provozními náklady. Tepelná čerpadla vám zajistí levné vytápění bez starostí. Zdarma vám poskytneme odborné poradenství s výběrem tepelného čerpadla. Druh tepelného čerpadla a jeho výkon na míru přizpůsobíme vaší nemovitosti a zvolenému otopnému systému. Zavolejte nám nebo nám napište přes kontaktní formulář, brzy se vám ozveme a zodpovíme veškeré vaše dotazy.Kontaktní formulář | Přejít na kontakt | Reference