Výhody řízeného větrání s rekuperací vzduchu

  • Získáte čerstvý a čistý vzduch.
  • Ušetříte až 50% nákladů na vytápění.
  • Navrhneme řízené větrání na klíč.

 

Naše společnost Vám nabízí tyto značky rekuperačních systémů, stačí si jen vybrat.

Odborné poradenství a cenová kalkulace zdarma

Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Kontaktní formulář | Přejít na kontakt | Reference

 

Čerstvý vzduch bez tepelných ztrát

Ovzduší v interiéru má významný vliv na celkový komfort i kvalitu života. Čerstvý a čistý vzduch efektivněji okysličuje lidský mozek, zvyšuje koncentraci, zlepšuje náladu a napomáhá ke kvalitnímu odpočinku. Řízené větrání s rekuperací odvádí z domu vydýchaný vzduch a do interiéru přivádí čerstvý vzduch. To vše s minimální tepelnou ztrátou, neboť rekuperace umožňuje ohřev čerstvého vzduchu. Řízení větrání s rekuperací vzduchu zamezuje vzniku plísní, filtruje prach, pyl a další nečistoty z venkovního prostředí a snižuje náklady za vytápění až o 50 %.

 

Realizace vzduchotechniky na klíč

Provádíme kompletní realizace vzduchotechniky na klíč. Montáž řízeného větrání s rekuperací vzduchu provádíme jak pro nové tak i pro rekonstruované rodinné domy. Řízené větrání instalujeme také pro novostavby bytových domů.

 

Princip fungování rekuperace

Rekuperace vzduchu funguje na principu výměny tepla. Teplý odpadní vzduch, který odchází z domu, ohřívá tepelný výměník. Čerstvý vzduch, který proudí zvenčí do domu, se prostřednictvím výměníku ohřívá. Výměník dokáže předat odpadní teplo a přitom nedojde k promísení odpadního a čerstvého vzduchu. Z odváděného vzduchu se lze získat až 95 % tepla.

Rekuperace má navíc velký vliv na čistotu vzduchu. S odpadním vzduchem z domácnosti odchází nejrůznější pachy. Do interiéru zároveň nepronikají nečistoty zvenčí. Systém vzduchotechniky může být vybaven filtry, které zachycují prach, pyl a škodlivé látky.

 

S výběrem vám pomůžeme

Nevíte, jakou rekuperační jednotku zvolit? Váháte, zda vzduchotechnika půjde instalovat do vašeho domu? S ničím nemusíte mít starosti. Pomůžeme vám s výběrem rekuperační jednotky, zhodnotíme technickou náročnost instalace a navrhneme kompletní řešení řízeného větrání na míru.

 

Získejte cenovou nabídku, zavolejte nám

Nechte do vaší domácnosti proudit čistý a čerstvý vzduch. Snižte energetické ztráty během větrání. Dopřejte si komfort moderní domácnosti a využijte profesionální řízené větrání s rekuperací vzduchu. Zajímá vás cena vzduchotechniky na klíč? Zavolejte nám nebo nám napište přes kontaktní formulář.

Kontaktní formulář | Přejít na kontakt | Reference